16 marca 2023

Czy biznes lodowy jest dla każdego?

Wieloletni wynajmujący

Uważam, że biznes lodowy może być dla każdego, natomiast na sukces składa się wiele czynników. Przede wszystkim, trzeba być zaangażowanym, pracowitym oraz rzetelnym w prowadzeniu tego typu biznesu. Głównie należy nastawić się na biznes sezonowy, co wymaga dużej elastyczności w tym temacie. Podsumowując biznes lodowy jest dla osób elastycznych, rzetelnych i pracowitych. Wtedy gwarantowany jest sukces.

Właściciel Marki

Biznes lodowy jest dla każdego chętnego. Jako franczyzodawcy przekazujemy wszelkie niezbędne narzędzia, by otworzyć biznes lodowy. Zaczynając od szkolenia, po pomoc w przygotowaniu lokalu lub wynajęcie w pełni wyposażonej przyczepy.

Najemcy pozostaje chęć oraz determinacja, by zacząć zarabiać. W biznesie lodowym, jak w każdym innym, najemca powinien wykazać się pracowitością.

My doradzimy jakie pierwsze zatowarowanie powinien zamówić, ale to on je
wykonuje. My nauczymy używać i myć maszynę lodową oraz granitor, ale to on wraz z pracownikami robi to w sezonie. My nauczymy jak wyszkolić pracowników, ale to on musi się tym zająć i dopilnować.

Nie ma jednak co się zastanawiać. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty. Otwarcie pierwszej lodziarni z naszą pomocą jest na wyciągnięcie ręki.