Najprawdopodobniej najtańsza franczyza w Polsce!

Żadne inne produkty nie cieszą się tak ogromną popularnością wśród klientów w upalne dni. Chcesz wkroczyć w sezon wiosenno-letni, mając szansę na zarobek i rozwój własnego biznesu? Lodziarnia to doskonały pomysł! Dzięki nam wcale nie musisz inwestować mnóstwa pieniędzy, ponieważ możliwa jest atrakcyjna franczyza, oparta na warunkach dogodnych dla Ciebie, opłacalna i dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź, co oferujemy i wybierz odpowiadający Ci wariant współpracy.

Jako doświadczeni sprzedawcy lodowej rozkoszy już kilka lat temu postanowiliśmy rozwinąć skrzydła, przekazując naszą wiedzę i doświadczenie Partnerom w formie franczyzy. Wszystkim osobom, które planują otworzyć własną lodziarnię, oferujemy następujące modele współpracy:

Lodziarnia franczyza - oferujemy następujące modele

Punkt stacjonarny

Posiadasz własny lokal, ale nie jesteś pewien, jaki biznes przyniesie Ci zysk? Znamy odpowiedź na to pytanie. Sprzedaż amerykańskich lodów kręconych! Marża na produktach jest bardzo wysoka, a prowadzenie lodziarni proste.

Mobilna przyczepa

Nie zobowiązuj się umową czy leasingiem na lata. W ramach franczyzy oferujemy najem w pełni wyposażonej przyczepy do sprzedaży kręconych lodów amerykańskich na sezon. Po tym czasie podejmij decyzję, czy ten biznes jest dla Ciebie. Pomożemy Ci otworzyć Twoją pierwszą lodziarnię.

Brak doświadczenia i wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy to żaden problem! Nauczymy Cię jak należy prowadzić biznes i sprzedawać kręcone lody amerykańskie. Nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie dodadzą Ci sił i wiary we własne możliwości!

Pamiętaj twój zysk to nasz zysk!!!

NAJLEPSZA FRANCZYZA NA LODY - Lody Marsjano

Zapewnimy Ci:

 • Najwyższą jakość lodów, które sprzedajemy również w naszych punktach firmowych,
 • łatwy i szybki sposób dostępu do zamówień on-line oraz gwarancję dostaw towaru w krótkim czasie,
 • niezawodne maszyny od sprawdzonego Producenta,
 • niezbędne materiały reklamowe, programy marketingowe oraz wzory menu i projekt graficzny menu,
 • kompletną dokumentację, w tym projekt technologiczny i sanitarny,
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
 • wsparcie w każdej formie, przez 7 dni w tygodniu. Wiemy, jak ważny jest każdy sprzedażowy dzień w tej branży, a nasz cel to satysfakcjonująca franczyza. Lody kręcone amerykańskie z Twojej lodziarni podbiją lokalny rynek i przyniosą Ci zysk!

Finansowanie:

Elastycznie i indywidualnie podchodzimy do każdego Franczyzobiorcy, umożliwiamy najemcom wykup przyczepy po cenie zdecydowanie niższej niż cena rynkowa.

Nie musisz inwestować w zakup przyczepy czy zobowiązywać się na długi czas – z nami postawisz swoje pierwsze kroki i sprawdzisz, jak rozwinie się Twoja lodziarnia. Franczyza zapewni Ci zabezpieczenie, zminimalizuje ryzyko i ułatwi start w biznesie. Dzięki indywidualnemu podejściu i kompleksowemu wsparciu, jakie otrzymasz, zaczniesz sprzedawać kręcone lody amerykańskie i zarabiać!

Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje – jeśli po sezonie uznasz, że chcesz wykupić przyczepę i działać nadal w tej branży, damy Ci taką możliwość i zapewnimy atrakcyjną cenę. Będziesz chciał współpracować z nami w następnym sezonie? Z chęcią podpiszemy kolejną umowę i będziemy kontynuować franczyzę!

Zastanawiasz się, czy warto? Oto, dlaczego powinieneś wybrać naszą franczyzę lodów!

Rozpoczynanie własnego biznesu i otwieranie lodziarni na własną rękę to kosztowne oraz ryzykowne przedsięwzięcie. Jeżeli zamierzasz sprzedawać amerykańskie kręcone lody, franczyza może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ:

 • korzystasz z wypracowanej już renomy rozpoznawalnej marki,
 • nie musisz martwić się o wymyślanie nazwy czy projektowanie unikalnych koncepcji graficznych,
 • zyskujesz dostęp do rozbudowanej bazy klientów,
 • bazujesz na doświadczeniu funkcjonującej i rozwijającej się firmy.

Skontaktuj się z nami już dziś i ustalmy dogodne warunki franczyzy lodów!

Sprawdź, jak szybko i sprawnie może powstać Twoja własna lodziarnia i przekonaj się, że ten dochodowy biznes ma przyszłość i przynosi realne zyski! Jeżeli chcesz sprzedawać amerykańskie kręcone lody, franczyza z nami Ci się opłaci. Będziesz pracować z użyciem nowoczesnych maszyn i wykorzystaniem produktów o sprawdzonej jakości, cieszących się popularnością i sympatią wielu klientów.

nowoczesnych maszyn

Nasze menu

Sprawdź pełną listę lodów jakie oferujemy